Cvičitelky:

turkova.JPG, 371kB

Karolína Turková (1984)

Věčná studentka, momentálně na UK FTVS končím Bc. obor Tělovýchova a sport osob se specifickými potřebami. Je to doplňující studium k mé trenérské licenci A specializace Sport pro všechny, kde využívám naplno všech zkušeností přes 10 let dlouhé praxe jako trenér v gymnastickém odd. TJ Sokol Řepy, v TJ Bohemians Praha a jako pedagog volného času v DDM Praha 6. Kromě Tatranu si občas zaskočím lektorovat nebo jako dobrovolník pomáhat do ÚVN k pacientům na LDN či psychiatrii. Jsem stále aktivním členem v TJ Sokol Praha Vršovice v odd. všestrannosti a teamgymu, pravidelně se zúčastňuji světové gymnaestrády a všesokolského sletu. Kromě sportu mě baví jakékoliv výtvarné tvoření, práce se zvířaty a dělání radosti druhým

honzajkova.jpg, 50kB

Mgr. Kateřina Honzajková (1985)

Vystudovala jsem pedagogiku a tělovýchovu na Západočeské univerzitě v Plzni a zkušenosti s vedením kolektivu jsem získala vyučováním na pražském Gymnáziu Nad Alejí. Mimo to jsem vedla volejbalovou přípravku dívek TJ Tatran Střešovice a při škole jsem vyučovala angličtinu v mateřské škole. Momentálně jsem na rodičovské dovolené se dvěma dětmi. Věřím, že vztah k pohybu se dá pěstovat už od mala, a proto jsem se zaměřila na práci s těmi nejmenšími.

Vzdělání:Cvičitelka rodičů a dětí a předškolních dětí III. třídy.
Rekvalifikační kurz Cvičení kojenců a batolat.

Lada

Lada Vinšová (1984)

Jsem mladá, aktivní maminka, před mateřstvím jsem pracovala v administrativě. Má dcera mi otevřela nové možnosti inspirace a realizace, proto jsem se rozhodla věnovat cvičení s malými dětmi.
Ke sportu mám velmi kladný vztah již od dětství, pár let jsem dělala klasickou gymnastiku, 4 roky intenzivně jezdila na koni, dnes ráda jezdím na lyžích, na kole, na bruslích a zajímám se o nové, moderní styly cvičení (závěsná akrobacie, trampolíny, body workout...) Cvičím s dětmi již druhým rokem, naplňuje mě to natolik, že jsem si udělala licence: Cvičení předškolních dětí a rodičů s dětmi / Cvičitel rodičů a dětí a předškolních dětí III. třídy / Cvičení dětí kojeneckého věku.

Zuzana

Mgr. Zuzana Kopasová (1982)

Vystudovala jsem FTVS a až do nástupu na mateřskou dovolenou jsem učila na základní škole tělocvik. V atletickém oddílu VSK FTVS, jehož jsem členkou, jsem trénovala předškolní děti atletiku a plavání. Své dva syny chci vést ke sportu a pohybu vůbec, proto jsem s nimi začala chodit na Tatran cvičit nejprve jako maminka a teď s mladším synkem i jako cvičitelka.

pankova.jpg, 371kB

Mgr. Barbora Pánková (1984)

Pracuji jako fyzioterapeutka, na FTVS UK dále pokračuji v postgraduálním studiu biomechaniky člověka. Ve své praxi využívám především znalosti pohybového vývoje dětí. Kromě dětských skupinek vedu také cvičení pro dospělé nebo dětskou přípravku tanečního souboru, ve kterém odmala tancuji. Věnuji se horolezectví, cyklistice, pracovala jsem i jako lyžařská instruktorka. Považuji za důležité předat (nejen svým) dětem kladný vztah ke sportu, smysl pro pohyb a rytmus a základy správného držení těla.

TJ TATRAN STŘEŠOVICE

TJ Tatran Střešovice navazuje na tradici tělovýchovné jednoty Sokol Praha Střešovice založené v roce 1885. Stará sokolovna vznikla v roce 1922 přestavbou stodoly zemědělské usedlosti Andělka (1756), sportovní hala byla dostavěna v roce 1982 jako sklad spartakiádních lehátek. TJ disponuje v současné době těmito sportovišti:

Areál Sibeliova – hlavní část sportovišť tvoří víceúčelová sportovní hala (48x24m) pro volejbal, florbal, házenou, sálovou kopanou a další sporty. Tělocvična (23x12m) s malým sálem (18x7m) jsou zázemím pro přípravu mládeže, aerobní a bojové sporty a společenské akce (konference, divadlo). Dále se v areálu nachází nafukovací hala s jedním tenisovým kurtem, dvě antukové hřiště na volejbal, víceúčelové hřiště s povrchem druhé generace na malý fotbal a nohejbal a beachový areál s 5 kurty. Nově pronájem pingpongu a badmintonu.

Tenisový areál „Vozovna“ – čtyři antukové kurty s klubovnou. Nově tenisová hala.

Tenisový areál „Ořechovka“ – tři antukové kurty s klubovnou.

Více informací naleznete na www.tatran.cz/areal/